PORADNIA

Punkt pobrań Bielsko-Biała

Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ) Bielsko-Biała
Punkt pobrań Bielsko-Biała​

Nieustannie staramy się dopasować zakres naszych usług do zmieniających się potrzeb naszych pacjentów. 

– SALUSMED

recepcja

Punkt pobrań Bielsko - Kontakt

Nasi specjaliści

Poradnie

Podstawowa opieka zdrowotna

Internista

Pediatra

Kardiolog

Punkt szczepień

Punkt pobrań

Niebawem więcej…

Niebawem więcej…

Coraz więcej z nas pragnie zadbać o swoje zdrowie. W tym celu samodzielnie wykonujemy regularne badania, by kontrolować stan naszego organizmu bądź wykonujemy zalecenia lekarzy specjalistów. Punkt pobrań Bielsko-Biała to przyjazne miejsce dla każdego pacjenta, w którym działa profesjonalny, kwalifikowany personel medyczny gwarantujący miłą atmosferę. Dobry punkt pobrań jest w zasięgu Twoich rąk – przekonaj się o tym osobiście!

Czym zajmuje się punkt pobrań?

Punkt pobrań Bielsko-Biała zajmuje się pobieraniem różnego rodzaju próbek do badania. To miejsce, w którym bez problemu oddamy krew czy mocz. Warto jednak zaznaczyć, że poradnia punkt pobrań jedynie pobiera próbki do analizy. Nie wykonuje się tutaj badań – pobrany materiał przekazywany jest do laboratorium medycznego. Poradnia punkt pobrań pobiera materiał do analizy zarówno u osób dorosłych, seniorów jak również u najbardziej wymagających, małych pacjentów. W związku z tym, każdy może oddać krew czy mocz w punkcie pobrań. 

Jakie jest zakres konsultacji w punkcie pobrań w miejscowości Bielsko – Biała?

Punkt pobrań Bielsko-Biała zajmuje się jedynie pobieraniem materiału do analizy. Na miejscu będziemy mogli zapoznać się z dostępnym wykazem badań, które możemy wykonać, jak również ceną za poszczególne badanie. Dobry punkt pobrań doradza także różnorodne pakiety badań, które są o wiele bardziej korzystne finansowo niż wykonanie poszczególnych badań. 

Jak przygotować się do konsultacji w punkcie pobrań?

Jeśli chcesz oddać krew, odwiedź punkt pobrań Bielsko-Biała na czczo. Wiele wyników, takich jak np. oznaczenie poziomu cukru, wymaga nie spożywania posiłków przed pobraniem krwi. Dobry punkt pobrań bardzo sprawnie wykonuje swoją pracę, w związku z czym tuż po wykonaniu badania będziemy mogli zjeść posiłek. Co więcej, przed pobraniem krwi należy pić tylko wodę, nie można spożywać soków czy innych słodzonych płynów. Należy także powstrzymać się od palenia papierosów. Na 24 godziny przed oddaniem krwi powinniśmy również unikać wzmożonej aktywności fizycznej, która może zaburzyć wyniki naszych badań. Jedno badanie wymaga od nas dużej ilości czasu do dyspozycji. Mowa o krzywej cukrowej. Jest to badanie, które trwa około 3 godzin. Musimy więc na nie przeznaczyć większą ilość czasu.  

Jeśli chcemy oddać mocz do badania, do punktu pobrań powinniśmy przyjść z gotową próbką, sterylnie umieszczoną w przeznaczonym do tego pojeminku, który możemy kupić w każdej aptece. 

Jak umówić wizytę w punkcie pobrań w Bielsku – Białej?

Punkt pobrań Bielsko-Biała umawia wizyty telefonicznie. Prywatnie punkt pobrań także świadczy swoje usługi. W związku z tym, nie musimy mieć skierowania od lekarza rodzinnego bądź innego specjalisty, by pobrać próbki do analizy. Co więcej, jeśli chcemy wykonać pobranie krwi bądź oddać próbkę moczu do analizy, możemy udać się bezpośrednio do poradni punktu pobrań bez wcześniejszego umawiania wizyty. Na miejscu, czekając w kolejce, od ręki będziemy mogli oddać niezbędny materiał do wykonania specjalistycznych badań.